Dolina soče

Abeta  

član od: 24.2.2005

sporočila: 43

tema odprta - 24. jul 2006 11:17 | ogledi: 5.357 | odgovori: 24

Stvar je taka:

vikend (dve noči) šotor, otrok star štiri leta, bicikel.

Pozna kdo kak primeren kamp /lokacijo v dolini Soče /Trenta

Abeta

Abeta  

član od: 24.2.2005

sporočila: 43

24. jul 2006 12:00

Je primerno za otroke ( beri igrala, peskovnik, voda "plaža"), priporočaš še kakšen izlet? hvala Abeta

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

24. jul 2006 12:04

Abeta! Poglej si spletno stran! http://www.trenta-soca.si/ Kampi so v Trenti, več jih je, na spletni strani pa preberi več. In - uživajte! Kar se pa izleztov tiče, lahko ostanete 14 dni, pa ne boste gotovi! Nujno si oglejte Informacijsko središče TNP Na Logu, pa kar tam še povprašajte o izletih. So zelo, zelo prijazni. rimljanka Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 24. jul 2006 12:06:31

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

24. jul 2006 12:04

Abeta, mogoče bi bilo dobro prej poklicat. Glej, kaj se je zgodilo nam (minuli vikend). v soboto popoldan smo se odpeljali z avtodomom do Tolmina, da bi prenočili ob sotočju Soče in tolminke in si ogledali korita, kolesarili itd itd. Tam je rajski košček Slovenije, res! In se pripeljemo mi veselo tja, in kaj zagledamo??? Stotine metalcev, ki so imeli tridnevni tabor in tam počeli vse mogoče bedarije... en nam skoraj pod avtodom padel, tako je bil pijan... In smo videli, da ne bo nič, da je bolje, da se poberemi in smo se odpeljali proti Kobaridu. Tam sta dva zelo fajn kampa, Lazar in Koren. Pa seveda spet lepa narava, slap Kozjak, bla bla...No, pridemo do Lazarja, zbor motoristov!!! Vrelo je in grmelo, pa čeprav je bilo ob devetih zvečer, gužva pa taka, da nismo mogli nikjer obrnit... In žurka se je šele začenjala... Pri Korenu ista zgodba. In smo šli proti Nadiži, tam bo pa ja mir, smo si rekli. In smo potem v trdi temi zavili na en velik parking (na pol gozdiček, pa tak lep travnik). In smo postavili ven mize pa stole in malo narezali klobase in tako, ko se naenkrat začnejo vozit avtomobili. Ni minilo 15 min,ko je bilo na parkingu zihr 50 avtov. so rekli, da grejo na eno privat žurko nekam v hribe. OK, smo si mislili, prespimo tu, jutri pa naprej, proti bovcu in v Trento. In smo se odpravili spat. Okoli 1 ponoči se je pa začela žurka!! Z našim avtodomom smo bili takorekoč v centru rave partija, ne vem, od kod so se ti ljudje vzeli, ampak bilo jih je cca 200 komadov!!! Vsi zadeti, vsi glasni!!! Dala sem si vato v ušesa in pokrila tamali dve čez glavo. In ko je bilo ob ene štirih partija konec, so navili muziko v avtu - Fredie Mercury, saj si mi všeč, samo ne ob petih zjutraj in ne tako na glas! No, ob ene šestih, je pa vse potihnilo... Zjutraj smo jih videli, kako spijo razmetani povsod okoli nas... In smo se neprespani vrnili domov (itak smo mislili it samo za dva dni) Razpisala sem se, res, ampak ne morem verjeti, da je kaj takšnega mogoče!!!??? HALO??? Smaragdna dolina, biser Slovenije, pa taka štala... Zdaj samo upam, da je bil minuli vikend bolj izjema, ne pa pravilo, ker bi rada šla še kdaj tja...ampak po taki izkušnji pa me je malo minila volja!! Tako da, Abeta, pozanimaj se prej, kam boste šli in kaj načrtujejo za vikend!! Drugače bi ti pa priporočala kamp Lazar v Kobaridu. Je lep, urejen, ob vodi, z igrali za otroke, sanitarije so čiste... Le o motoristih preveri!! Lepo se imejte! jasna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

24. jul 2006 12:08

jasna1, v Trenti ni NIKOLI tako, trenutno je tam seminarDunajskih filharmonikov! In - domačini so zelo zelo prijazni, na obeh starneh ceste je znak, ki prosi za omejitev hrupa. Končno je to Triglavski narodni park. Bovec in nižje, to je pa druge sorte turizem!!!!! rimljanka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

24. jul 2006 13:46

Ja, Rimljanka, nahecali smo se, smola pač!! Glede na to, da smo bili z avtodomom, smo si želeli kampiranja zunaj kampov, kar pa v Triglavskem narodnem parku ni dovoljeno... Trenta je pa nekaj najlepšega, kar sem do sedaj videla. Spali smo na Kekčevi domačiji, bilo je prekrasno. Okoli nas ovce, pa prijazni lastnik, tako kot praviš... Ampak ker smo imeli lepe spomine tudi na Kobarid z okolico, smo si pač želeli to še enkrat privoščit, pa se nam je sfižilo... jasna

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

24. jul 2006 13:49

aja, Rimljanka, še tole: Kaj hočeš reči s tem "druge vrste turizem"? A misliš, da je tam zdaj vedno "štala"? Da ni bilo naključje? Ne mi rečt... jasna

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. jul 2006 13:59

to je vsakoletna tolminska štala, če se izrazim po rimljankino in je že mimo. Takrat se splača tega predela kar izogibati. Za kamp Soča pa lahko rečem, da je lastnik (oziroma njegov oče, ki je z vsem začel) tak, če kdo preveč šundra, ga pošlje domov. In če kdo pusti za sabo vse zasvinjano, enostavno ni več dobrodošel. Mi se tudi, ko smo nastanjeni kje drugeje, pridemo kopat v ta kotiček.Soča je direktno pod kampom, je primerna tudi za majhne otroke. Kar se pa igral tiče, ti pa ne znam povedati, ker je naša mularija to fazo že prerasla. Se ti splača poklicat in se pozanimat. Loni Makaroni

Abeta  

član od: 24.2.2005

sporočila: 43

24. jul 2006 14:05

jasna1 - KEKČEVA Domačija. kako pa to izgleda. Sobe? apartmaji? kamp? sta bedanc pa pehta tudi tam? Abeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti